Nasz adres

Ul. Lisa Kuli 6
35-032 Rzeszów
woj. podkarpackie

E-mail

…@tpartners.pl

Telefon

Brak numeru telefonu

Strona internetowa

Brak strony internetowej
4,1 ocena
klientów
9 liczba
opinii
664 liczba
wyświetleń
#6 wśród 155 biur rachunkowych w Rzeszowie
11 miejsce w woj. podkarpackim, 131 miejsce w Polsce

Godziny pracy

Brak informacji o godzinach pracy biura rachunkowego.

Nasza oferta

Brak informacji o zakresie usług biura rachunkowego.

Informacje dodatkowe

Brak informacji dodatkowych o biurze rachunkowym.

Inne biura rachunkowe w pobliżu Ul. Lisa Kuli 6, Rzeszów

Napisz opinię o Biuro Rachunkowe Tax Partners Aneta Posłuszny

Wybierz ocenę (zaznacz odpowiednią liczbę gwiazdek) i napisz co sądzisz o usługach tego biura rachunkowego.

bardzo dobrzedobrzeneutralniesłabobardzo słabo
Min. 100 znaków

Opinie klientów

Marek

(5/5)

Rzetelne i profesjonalne biuro rachunkowe w Rzeszowie. Mogę polecić współpracę ze względu na podejście do prowadzenia księgowości, terminowość i rzetelność to główne cechy biura. Dzięki współpracy jestem spokojniejszy, ponieważ wiele stresujących mnie zadań przejęli pracownicy Tax Partners. Na stronie biura https://tpartners.pl/ można znaleźć wiele informacji, ale najlepiej przedzwonić i dopytać o współprace.

Artur

(5/5)

Tak, teraz mogę, po dwóch kontrolach z Us powiedzieć, że znalazłem Br z którym warto współpracować, żadnych komplikacji, dziewczyny miłe, pomocne, zawsze wszystko na czas

Michał

(1/5)

Beznadziejni zero profesjonalizmu nie polecam

Piotr

(5/5)

Rzetelne, profesjonalne biuro. Polecam

Jaonna

(5/5)

Miła i fachowa obsługa. Zawsze można liczyć na konkretne porady

Ania

(5/5)

Profesjonalne BR, bardzo mi pomogli przeprowadzając wewnętrzny audyt księgowy po poprzedni biurze rachunkowym, uniknęłam poważnych konsekwencji w razie ewentualnej kontroli podatkowej. Pozdrawiam mojego opiekuna księgowego, Panią Ewę

Marek

(5/5)

Bardzo dobre biuro, doskonały kontakt z pracownikami. Rzetelne.

Piotr

(1/5)

bardzo niekompetentna firma . zleciłem przygotowanie wniosku o dotacje [ dwa razy] . za kazdym razem wniosek był odrzucony -brak lub złe dokumenty , błedy rachunkowe , nieznajomość wymogów . za każdym razem okazywało się , że ksiegowa nie czytała regulaminu . dotacje , które dostają zwykli , prości ludzie są nie do osiągnięcia przez pracowników tego biura . nie polecam i ostrzegam.

Adam

(5/5)

Od wielu lat prowadzę własną firmę i współpracowałem z kilkoma biurami rachunkowymi. Najlepiej układa mi się współpraca z biurem Tax Partners, które cechuje rzetelność, profesjonalizm i doświadczenie. Dopiero podczas współpracy z Tax Partners wszelkie kontrole z urzędów przestały działać na mnie stresująco.Wszelkie kontrole odbywają się bez mojego udziału i wszystkie kończą się pozytywnie. Biuro rachunkowe prowadzi dla mojej firmy zarówno księgowość, jak i kadry i w każdym z tych obszarów nie mam już problemów. Pracownicy firmy podchodzą do moich spraw indywidualnie i odpowiedzą na każde pytanie księgowe.