Czym jest RzetelneBiuro.pl?

Stronę RzetelneBiuro.pl stworzyliśmy z największą starannością, tak żeby korzystało się Wam z niej łatwo i wygodnie. To jeden z naszych pomysłów na rozwiązanie często pojawiającego się problemu przedsiębiorców - trudności w wyborze odpowiedniego biura księgowego. Stworzyliśmy ranking, który pomoże Ci łatwo znaleźć w Twojej okolicy biura rachunkowe warte uwagi. Specjalny algorytm układa ranking biorąc pod uwagę ocenę punktową firmy, ilość opinii, ilość odwiedzin, parametry oferty. Robimy wszystko, aby najwyższe pozycje w rankingu zajmowały rzeczywiście najlepsze firmy.

Jednym z największych wyznaczników popularności rankingu, jest rosnąca z dnia na dzień pozycja naszych stron w wyszukiwarce Google. To przekłada się na liczbę odwiedzin wizytówek naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że odwiedza nas coraz większa liczba internautów, biorąc przy tym aktywny udział w rozwoju rankingu poprzez dodawanie rzetelnych opinii o firmach, które się w nim znajdują.

Serwis RzetelneBiuro.pl stworzyliśmy z największą starannością, tak żeby korzystało się z niego łatwo i wygodnie. Nieustannie pracujemy nad poprawą funkcjonalności i rozszerzeniem naszej oferty - zarówno dla firm, jak i w zakresie tego co możemy zaoferować użytkownikom.

Kto jest właścicielem serwisu?

Serwis RzetelneBiuro.pl jest prowadzony przez firmę .pl sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu. Więcej informacji na temat firmy oraz możliwości kontaktu z nami zamieściliśmy na stronie Kontakt.

Co chcemy osiągnąć?

Naszą misją jest pokazanie firmom, również tym które jeszcze boją się świata cyfrowego, że internet jest ich szansą na rozwój. Wierzymy, że poprowadzimy je „za rękę” w kierunku źródła nowych klientów.

Skąd pozyskujemy dane?

Dane o firmach w rankingu pozyskujemy z ogólnodostępnych źródeł, takich jak wyszukiwarki internetowe, katalogi czy Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej. Część wizytówek została dodana przez właścicieli firm, którzy odwiedzili nasz serwis.

Czy korzystanie z serwisu jest płatne?

Dla użytkowników odwiedzających serwis w poszukiwaniu informacji o biurach księgowych, serwis jest bezpłatny. Dla biur rachunkowych przygotowaliśmy ofertę - zarówno w wersji płatnej jak i darmowej.

Poznajmy się lepiej!

Przewodnik po serwisie RzetelneBiuro.pl

Pobierz teraz!

lub obejrzyj w przeglądarce